Voorpagina / Over Scouting Made / Alle speltakken / Welpen (7-11 jaar)

Welpen (7-11 jaar)

Praktische informatie

Draaitijden: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur
Kosten: € 33,- per kwartaal
Contact: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Wist u dat ....

... Welpen meisjes en jongens zijn van 7 tot 11 jaar?
... De groep altijd vol zit, iedereen heeft het dus goed naar zijn/haar zin!
... Dat betekent dat we ongeveer 20 kinderen in de groep hebben
... En een wachtlijst...


Heeft u een kind die in de leeftijdscategorie 7 t/m 11 jaar zit, en graag op scouting wil komen?
Stuur snel een mailtje naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. , met daarin de volgende gegevens:
Naam, adres, woonplaats, telefoonnummer en geboortedatum! Wij zorgen ervoor dat u zo spoedig mogelijk bericht krijgt.

Wat doen wij allemaal???

De Welpen zijn ingedeeld in nesten, met aan het hoofd een nestleider. In dit nest en met de gehele groep samen, ondernemen de kinderen allerlei activiteiten. Het programma van de Welpen is zeer gevarieerd. We doen spelletjes (buiten of binnen), maar ook gaan we vaak naar het bos. We lopen (speur)tochten, knutselen, maken hutten, enz. We proberen de kinderen ook een aantal typische scoutingactiviteiten aan te leren, zoals knopen, pionieren, primitief koken, kamperen, kampvuur maken enz.
Ook gaan we regelmatig op pad, te voet of met de fiets. Bijvoorbeeld naar de kinderboerderij of naar een natuurgebied op excursie. Daarnaast hebben we ook "speciale" opkomsten, zoals de nieuwjaarsduik of vader/moeder kind opkomst, we lopen mee met de Airborne tocht in Oosterbeek enz.

Het hoogtepunt van het jaar is altijd het zomerkamp, meestal in de eerste week van de zomervakantie. Van zaterdag tot en met woensdag hebben we met elkaar een fantastisch leuk en gezellig zomerkamp, wat we natuurlijk in thema draaien! Dit is tevens ook de afsluiting van het seizoen.

Wie draaien er als leiding mee?

We hebben een leuke leidingploeg! Kijk daarvoor op de pagina leiding!